6 asu nerūsējošā tērauda alumīnija metināšanas robotikas darbstacija
Apraksts
Divu asu pozicionētājs var panākt ±180° horizontālu rotāciju un apgriešanos.
Pozicioniera rotāciju kontrolē vadības skapis, kas ir savienots zem robota vadības skapja. Metināšanas procesa laikā tas var realizēt sinhronizētas kustības starp robotu un pozicionieri.
Šis pozicionētājs ir piemērots sagatavēm, kas jāmetina vairākos leņķos, un to var izmantot ar metināšanas robotiem, lai nodrošinātu elastīgākus metināšanas darbus un uzlabotu metināšanas efektivitāti un kvalitāti.
Pozicioniera tehniskais parametrs
| Modelis | JHY4030P-080 |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Darba galds | Diametrs 800 mm (var pielāgot) |
| Svars | Apmēram 400 kg |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg var pielāgot) |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
Robotu darbstacijas komponenti
| Produkts | Daudzums |
| 6 asu metināšanas robots | 1 komplekts |
| 2 asu pozicionētājs | 1 komplekts |
| Metināšanas barošanas avots | 1 komplekts |
| Metināšanas deglis | 1 komplekts |
| Vadības bloks | 2 gab. |
| Degļa tīrīšanas stacija | 1 komplekts |
| Robota lineārā sliede | *m (pēc izvēles) |
| Lāzera sensors | 1 komplekts (pēc izvēles) |
| Drošības gaismas aizkars | 1 komplekts (pēc izvēles) |
| Drošības žogs | *m (pēc izvēles) |
Kāpēc izvēlēties mūs?
1. Mēs esam viena no partijas ražotāja metināšanas robotiem Ķīnā.
2. Mēs esam ne tikai robotu ražotājs, bet arī pozicionētāju ražotājs.
3. Vairāk nekā 10 gadu pieredze robotikas integrētos projektos.
4. Robota vadības sistēma ir viegli lietojama un stabila lietošanā.
5. Robota vadības sistēma var vadīt līdz 12 asīm.
6. Mūsu produkti ir pārdoti vairāk nekā 30 apgabalos Dienvidaustrumāzijā, Rietumāzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Austrālijā utt.













