automātisks metināšanas robotizēts risinājums

Kā izvēlēties uzticamu darbstaciju?
Vispirms pastāstiet mums informāciju par savu sagatavi, piemēram, sagataves materiālu, biezumu, izmērus, svaru.
pēc tam pastāstiet savas prasības: vēlamo metināšanas šuves efektu, darba drošības prasības utt.
Tad mēs runājam par jūsu ražošanas procesu, kā jūs veicat griešanas darbus? Vai ir liela novirze starp detaļām?
Visbeidzot, mēs iesakām piemērotu robotiku, pozicionētājus, robotu sliedes, lāzera sensorus, drošības gaismas aizkarus, drošības žogus utt. dažādiem pielietojumiem un specifikācijām, kas atbilst klienta ražošanas procesam.
Pozicioniera tehniskais parametrs
| Modelis | JHY4030U-120 |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Plates atskaņotāja izmērs | 1200X650mm (var pielāgot) |
| Svars | Skatīt faktisko svaru |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg var pielāgot) |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
Robotu darbstacijas komponenti
1. Metināšanas robots:
Tips: MIG metināšanas robots-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG metināšanas robots: BR-1510B, BR-1920B
Lāzera metināšanas robots: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionieris
Dažāds tips: 1 ass, 2 ass, 3 asu pozicionētājs, kravnesība: 300/500/1000 kg vai pielāgots
3. Zemes sliede
Tips: 500/1000 kg kravnesība, ≥3 m garums pēc izvēles.
4. Metināšanas iekārta
Tips: 350A/500A metināšanas iekārta
Raksturs: var izmantot oglekļa tērauda, nerūsējošā tērauda, alumīnija un cinkota tērauda metināšanai
5. Metināšanas deglis:
Tips: 350A-500A, gaisa dzesēšana, ūdens dzesēšana, push-pull
6.Lāpas tīrīšanas stacija:
Tips: Automātisks pneimatiskais metināšanas degļa tīrītājs
Funkcija: metināšanas stieples griešana, degļa tīrīšana, eļļas izsmidzināšana
7. Lāzera sensors (pēc izvēles)
Funkcija: metināšanas šuvju izsekošana, pozicionēšana.
8.Drošības gaismas aizkars (pēc izvēles)
Funkcija: parasti tiek uzstādīts uz drošības žoga, lai efektīvi aizsargātu cilvēkus, bloķējot drošības gaismas aizkaru
9. Drošības žogs (pēc izvēles)
Funkcija: Uzstādīts robota darbstacijas perifērijā, lai izolētu aprīkojumu un aizsargātu personāla drošību
Iepakojums: Koka kastes
Piegādes laiks: 40 dienas pēc priekšapmaksas saņemšanas












