augstas precizitātes metināšanas pozicionētājs ar motora servo
Pozicioniera izmēri

Apraksts
2 ASU SERVO POZICIONIERIS
- Pozicionieri metināšanas robotu sistēmām
-1 asi var pagriezt horizontāli, bet otru asi var pagriezt uz augšu un uz leju sarežģītu sagatavju metināšanai vairākos leņķos
- Pozicionieris izmanto to pašu piedziņas ierīci kā robots, un tas ir pieejams ar lielu ātrumu, augstu precizitāti un lielu lietderīgo slodzi
- Nodrošina augstāku metināšanas kvalitāti
- Var tikt realizēts kompakts korpuss ar uzlabotu pieļaujamo momentu, inerci un kravnesību
Var pielāgot citiem robotu zīmoliem, piemēram, Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (motora rasējums jāpiedāvā klientiem, pēc tam mēs atstājam uzstādīšanas atveri, pamatojoties uz motora rasējumu)
PLC skapis ir pieejams kā izvēles iespēja.
Pozicioniera diametrs
| Modelis | JHY4030P-080 |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Darba galds | Diametrs 800 mm (var pielāgot) |
| Svars | Apmēram 400 kg |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze ≤300kg / ≤500kg (>500kg var pielāgot) |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
Iepakojums: Koka kastes
Piegādes laiks: 40 dienas pēc priekšapmaksas saņemšanas
Bieži uzdotie jautājumi
1.Q: Vai es varu izmantot jūsu pozicionētāju savam Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa robotam?
A: Jā. Bet motors ir jāpiedāvā un jāuzstāda pašam.
2.Q: Vai jūsu pozīcija var pārvietoties sinhroni ar jūsu robotu?
A: Jā.






