horizontāls rotējošs cauruļu metināšanas pozicionētājs
Pozicioniera izmēri

Apraksts
- Šis pozicionētājs spēj panākt ±180° rotāciju, kas ir piemērota cauruļu vai cauruļvadu sagatavēm, kurām nepieciešama apļveida metināšana vai daudzpusēja metināšana.
- Darba galda izmēru un asu slodzi var pielāgot.
- Var pielāgot citu zīmolu robotiem, piemēram, Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (motora rasējumu piedāvā klienti, pēc tam mēs atstājam uzstādīšanas atveri, pamatojoties uz motora rasējumu)
Pozicioniera diametrs
| Modelis | JHY4030D-080 |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Darba galds | Diametrs 800 mm (var pielāgot) |
| Svars | Apmēram 400 kg |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg var pielāgot) |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
Pieteikums
Auto detaļas, velosipēdu detaļas, automašīnu detaļas, tērauda mēbeles, jauna enerģija, tērauda konstrukcijas, celtniecības tehnika, fitnesa aprīkojums utt.
Kāpēc jums ir nepieciešams metināšanas pozicionētājs?
1. Samazināta piepūle
Galvenā priekšrocība, ko varat iegūt, ir samazināts piepūles apjoms. Jūsu strādniekam nav jāpārvietojas. Jūs varat iegūt drošu un sakārtotu rūpnīcas vidi.
2. Uzlabota metināšanas kvalitāte
Metināšanas pozicionētāju izmantošana ir cieši saistīta ar labākas kvalitātes metinājumiem.
Bieži uzdotie jautājumi
1.Q: Kā var izvēlēties metināšanas spiediena mērītājus?
A: Lūdzu, pastāstiet mums sagataves svaru, izmērus un parādiet mums tās metināšanas pozīcijas fotoattēlus, tad mēs ieteiksim jums piemērotu metināšanas pozicionētāju.
2.Q: Vai es varu izmantot jūsu pozicionētāju savam Fanuc robotam?
A: Jā. Bet motors ir jāpiedāvā un jāuzstāda pašam.







