Cauruļu tvertnes loka metināšanas robota integrēta darbstacija
Pozicioniera tehniskais parametrs

Robotu darbstacijas komponenti
1. Metināšanas robots:
Tips: MIG metināšanas robots-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG metināšanas robots: BR-1510B, BR-1920B
Lāzera metināšanas robots: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionieris
Modelis: JHY4010T-065
Tips: 1 ass galvas balsta pozicionētājs
Pozicioniera tehniskie parametri ir parādīti zemāk:
| Modelis | JHY4010T-065 |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Darba galds | 650 mm (var pielāgot) |
| Svars | Apmēram 400 kg |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg var pielāgot) |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
3. Metināšanas barošanas avots
Tips: 350A/500A metināšanas strāvas avots
4. Metināšanas deglis
Tips: ar gaisu dzesējams deglis, ar ūdeni dzesējams deglis, push-pull deglis
5.Lāpas tīrīšanas stacija:
Modelis: SC220A
Tips: Automātisks pneimatiskais metināšanas degļa tīrītājs
Citas robotu darbstacijas perifērijas ierīces
1.Robotu kustīgā sliede
Modelis: JHY6050A-030
2. Lāzera sensors (pēc izvēles)
Funkcija: metināšanas šuvju izsekošana, pozicionēšana.
3.Drošības gaismas aizkars (pēc izvēles)
Aizsardzības attālums: 0,1–2 m, 0,1–5 m; aizsardzības augstums: 140–3180 mm
4. Drošības žogs (pēc izvēles)
5.PLC skapis (pēc izvēles)
Funkcija
1. Metināšanas pistoles pozīcijas elektriskā regulēšana, ietaupot laiku un pūles, ērti un ātri.
2. Metināšanas pistoles leņķis ir regulējams, to var pielāgot dažādām metināšanas šuvēm (sadurmetinājuma šuve, leņķa metināšanas šuve utt.).
3. Metināšanas pistolei ir šūpošanās funkcija, šūpošanās parametru var kontrolēt, un pielāgošanās spēja ir plaša.
4. Konfigurējiet galvas balsta pozicionētāju, pozicionētājs var pagriezt leņķi, lai realizētu apļa metināšanas šuvi.
5. Pozicionieri var konstruēt ar regulējamu atbalsta riteni, pielāgot dažāda garuma caurulei
6. Pusautomātiska vadība, elastīgs un daudzpusīgs aprīkojums, vienmērīga un skaista metinājuma šuve.
7. Pozicioniera rotācijas asi darbina servomotors, rotācijas ātrumu var precīzi kontrolēt, un metināšanas procesa prasības var precīzi izpildīt.
8. Metināšanas parametru iepriekšiestatīšanas funkcija — metināšanas parametrus var iepriekš iestatīt sistēmā vai ierakstīt pirms metināšanas parametrus. Metināšanas parametrus var tieši izmantot, nākamreiz metinot tādas pašas specifikācijas sagatavi.












