Cauruļu virpošanas metināšanas pozicionētājs ar motora servo
Pozicioniera izmēri

Apraksts
- Šis cauruļu metināšanas pozicionētājs tiek izmantots dažādiem pielietojumiem, sākot no cauruļu tīšanas līdz ļoti garu detaļu, piemēram, šasijas detaļu vai ielu apgaismojuma stabu, pozicionēšanai.
- Metināšanas pozicionieri ievērojami uzlabo produktivitāti, metinot caurules, vārpstas, riteņus, līkumus un citus veidgabalus.
- Metināšanas grozāmā galda izmēru un ass slodzi var pielāgot, ir pieejamas patronas un atbalsta ritenis.

- Var pielāgot citu zīmolu robotiem, piemēram, Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (motora rasējumu piedāvā klienti, pēc tam atstājam uzstādīšanas atveri, pamatojoties uz motora rasējumu)
- PLC skapis ir pieejams kā izvēles iespēja.
Pozicioniera diametrs
| Modelis | JHY4010T-050 |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Darba galds | Diametrs 500 mm (var pielāgot) |
| Svars | Apmēram 400 kg |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (var pielāgot) |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
Pieteikums
Auto detaļas, velosipēdu detaļas, automašīnu detaļas, tērauda mēbeles, jauna enerģija, tērauda konstrukcijas, celtniecības tehnika, fitnesa aprīkojums utt.
Iepakojums: Koka kastes
Piegādes laiks: 40 dienas pēc priekšapmaksas saņemšanas
Bieži uzdotie jautājumi
1.Q: Kā izvēlēties metināšanas spiediena mērītājus?
A: Lūdzu, pastāstiet mums sagataves svaru, izmērus un parādiet mums tās metināšanas pozīcijas fotoattēlus, tad mēs ieteiksim jums piemērotu metināšanas pozicionētāju.
2.Q: Vai es varu izmantot jūsu pozicionētāju savam Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa robotam?
A: Jā. Bet motors ir jāpiedāvā un jāuzstāda pašam.
3.Q: Vai jūs pieņemat pielāgotu pasūtījumu?
A: Jā, mēs varētu izstrādāt pozicionētāju ar atšķirīgu kravnesību un darba virsmas izmēru.







