robotizēta metināšanas darbstacija mazām detaļām
Pozicioniera tehniskais parametrs
| Modelis | JHY4010U-050 |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Darba galds | Diametrs 500 mm |
| Svars | Skatīt faktisko svaru |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze 100 kg |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
Robotu darbstacijas komponenti
1. Metināšanas robots:
Tips: MIG metināšanas robots-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG metināšanas robots: BR-1510B, BR-1920B
Lāzera metināšanas robots: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicionieris
Modelis: JHY4010U-050
Tips: 2 asu pozicionētājs
3. Metināšanas barošanas avots
Tips: 350A/500A metināšanas strāvas avots
4. Metināšanas deglis
Tips: ar gaisu dzesējams deglis, ar ūdeni dzesējams deglis, push-pull deglis
5.Lāpas tīrīšanas stacija:
Modelis: SC220A
Tips: Automātisks pneimatiskais metināšanas degļa tīrītājs
Citas robotu darbstacijas perifērijas ierīces
1.Robotu kustīgā sliede
Modelis: JHY6050A-030
2. Lāzera sensors (pēc izvēles)
Funkcija: metināšanas šuvju izsekošana, pozicionēšana.
3.Drošības gaismas aizkars (pēc izvēles)
Aizsardzības attālums: 0,1–2 m, 0,1–5 m; aizsardzības augstums: 140–3180 mm
4. Drošības žogs (pēc izvēles)
5.PLC skapis (pēc izvēles)
Metināšanas materiāls
Nerūsējošā tērauda metināšana
Alumīnija metināšana
Oglekļa tērauda metināšana
Cinkotas caurules/caurules/plākšņu metināšana
Aukstā velmēšanas metināšana
Pieteikums
Auto detaļas, velosipēdu detaļas, automašīnu detaļas, tērauda mēbeles, jauna enerģija, tērauda konstrukcijas, celtniecības tehnika, fitnesa aprīkojums utt.
Iepakojums:Koka kastes
Piegādes laiks:40 dienas pēc priekšapmaksas saņemšanas
Bieži uzdotie jautājumi
J: Kādu informāciju man vajadzētu sniegt, lai jūs varētu ieteikt man piemērotu robotu?
Atbilde: Lūdzu, iesniedziet sagataves detalizētus rasējumus, tostarp sagataves materiālu, biezumu, metināšanas pozīciju, izmērus un svaru.
J: Vai varat nodrošināt pielāgotu pakalpojumu mūsu produktam?
Atbilde: Jā. Mēs nodrošināsim jums profesionālus robotizētas metināšanas sistēmas risinājumus atbilstoši jūsu konkrētajam produktam. Jums tikai jānosūta mums detalizēti produkta rasējumi un metināšanas prasības, un mēs izstrādāsim jums pielāgotu tehnisko piedāvājumu.
J: Kāds ir garantijas periods un piegādes laiks?
Atbilde: Garantijas periods ir 12 mēneši. Piegādes laiks ir 30 dienu laikā pēc depozīta saņemšanas.
J: Es vēlos uzzināt mūsu produkta metināšanas kvalitāti, kas man jādara?
Atbilde: Jūs varat nosūtīt savus paraugus uz mūsu rūpnīcu, lai veiktu testa metināšanu. Pēc metināšanas pārbaudes mēs nosūtīsim jums metināšanas video un attēlus atsaucei. Mēs arī nosūtīsim jums paraugus atpakaļ pārbaudei.












