Metināšanas robota šūna ar bīdītāju un slīdošo sliedi
Apraksts
Parasti metināšanas robota rokas maksimālais sasniedzamības attālums ir 2000 mm. Kad sagatave ir pārāk liela, lai izmantotu 2000 mm robotu, kustīgā zemes sliede palīdz pagarināt robota kustības garumu. Vadības skapi, metināšanas barošanas avotu un citu aprīkojumu var konstruēt arī stāvam uz sliedes.
No otras puses, 1 ass galvas un astes pozicionētājs palīdz noturēt garu sagatavi un pagriezt to, lai panāktu priekšējo un aizmugurējo metināšanu.
Pozicioniera tehniskais parametrs
| Modelis | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Darba galds | 1800X800mm / 2500X800mm (var pielāgot) |
| Svars | Apmēram 600 kg/ Apmēram 800 kg |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg var pielāgot) |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
Kustīgā dzelzceļa tehniskais parametrs
| Modelis | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Nominālais ieejas spriegums | Vienfāzes 220 V, 50/60 Hz |
| Motora izolācijas klase | F |
| Darba galds | 500 x 500 mm (var pielāgot) |
| Svars | Apmēram 450 kg |
| Maks. kravnesība | Aksiālā slodze ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg var pielāgot) |
| Atkārtojamība | ±0,1 mm |
| Apstāšanās pozīcija | Jebkura pozīcija |
Iepakojums: Koka kastes
Piegādes laiks: 40 dienas pēc priekšapmaksas saņemšanas
Bieži uzdotie jautājumi
J: Vai man ir jāiegādājas arī pozicionētājs, lai tas atbilstu metināšanas robotam?
Atbilde: Tas ir atkarīgs no jūsu sagatavju sarežģītības. Ja jūsu sagatave ir sarežģīta, tad jums ir jāiegādājas pozicionētājs, kas atbilst metināšanas robotam.
J: Kādu informāciju man vajadzētu sniegt, lai jūs varētu ieteikt man piemērotu robotu?
Atbilde: Lūdzu, iesniedziet sagataves detalizētus rasējumus, tostarp sagataves materiālu, biezumu, metināšanas pozīciju, izmērus un svaru.
J: Vai varat nodrošināt pielāgotu pakalpojumu mūsu produktam?
Atbilde: Jā. Mēs nodrošināsim jums profesionālus robotizētas metināšanas sistēmas risinājumus atbilstoši jūsu konkrētajam produktam. Jums tikai jānosūta mums detalizēti produkta rasējumi un metināšanas prasības, un mēs izstrādāsim jums pielāgotu tehnisko piedāvājumu.
J: Vai varat nosūtīt inženieri uz mūsu valsti mašīnas uzstādīšanai?
Atbilde: Jā. Mēs nosūtīsim inženieri uz jūsu valsti, lai palīdzētu uzstādīšanā, nodošanā ekspluatācijā un apmācībā. Ja rodas problēmas, mēs varam nodrošināt arī tiešsaistes pakalpojumus.
J: Es vēlos uzzināt mūsu produkta metināšanas kvalitāti, kas man jādara?
Atbilde: Jūs varat nosūtīt savus paraugus uz mūsu rūpnīcu, lai veiktu testa metināšanu. Pēc metināšanas pārbaudes mēs nosūtīsim jums metināšanas video un attēlus atsaucei. Mēs arī nosūtīsim jums paraugus atpakaļ pārbaudei.












